0 produktów
0 PLN
Logowanie
Rejestracja
   
Nasza oferta
Zadzwoń
Nasze produkty dostępne są w

euroflorist

Newsletter
Zostaw swój adres e-mail żeby otrzymywać informację o okazjach cenowych i nowościach.
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., właściciel marki podarunkownia.pl ,Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
/ DZIEŃ KOBIET / Bukiety / Bukiet z krówek Krówka z Milanówka
Bukiety Bukiet z krówek
Bukiet z krówek
Krówka z Milanówka
ID: WL-030212-186

Cena: 36.00 zł
Opis produktu
Przedstawiony bukiet to kompozycja wyśmienitych krówek ciągutek. Całość osadzona w sizalowym dwukolorowym zielonym kwiatku. Bukiet zdobią wesołe szare i białe myszki. Zwieńczeniem bukietu jest piękne serce. Rączka dodatkowo ozdobiona wstążką z rafi. Bukiet ten jest wesoły i oryginalny.

Przedstawiony bukiet to kompozycja 20 cukierków.
Średnica bukietu około 22 cm.

Bukiet Krówka z Milanówka to idealny pomysł na prezent na wiele okazji imieniny, urodziny, imprezę lub na walentynki dla bliskiej osoby. Często zamawiany jako prezent dla kobiety, dziewczyny. Doskonale sprawdza się jako dodatek do prezentu głównego. To świetny pomysł na oryginalny prezent. Rozweseli i mile zaskoczy każdą obdarowaną osobę. Złóż zamówienie już teraz i spraw komuś miłą niespodziankę. Uwaga! Dostępne kolory sizalowego kwiatka: żółty, czerwony, pomarańczowy.
Produkty w podobnej cenie
Bukiety Bukiet z krówek
Bukiet z krówek
Krówka z Milanówka
Bukiety z Cukierków Standard Bukiet z krówek
Bukiet z krówek
Krówka z Milanówka
Strażnicy łakoci Upominek w ceramicznej pomarańczowej osłonce
Upominek w ceramicznej pomarańczowej osłonce
 
 
? 2009 Buster. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl